بهترین صرافی های ارز دیجیتال

Wiki Article

صرافی های داخلی با استفاده از سیستم های خودشان می توانند ریال شما را به تتر و تتر را به ارز مورد نظر شما تبدیل کنند. یعنی شما ناچارا باید دو مرحله تبدیل مالی را خواسته یا ناخواسته پشت سر بگذارید.
خرید و فروش مانا

صرافی های داخلی علاوه بر مشاوره رایگان برای کاربران این دو مرحله را خودشان انجام داده و در ازای آن از شما کارمزد دریافت می کنند . حتی برخی از صرافی ها همان کارمزد را هم از کاربر دریافت نکرده که خود به تنهایی یک امتیاز مثبت محسوب میشود.

مطالب بیشتر راجع به بهترین صرافی های ایرانی

درحالت کلی یک صرافی معتبر ایرانی باید از استاندارد های جهانی و ویژگی های خاصی بهره مند باشند.از جمله ویژگی های مهم آن میتوان به موارد زیر اشاره کرد :

امنیت بالا در شبکه
حجم معاملات بالا
کم بودن حداقل مبلغ واریز و برداشت
کارمزد پایین
یا رابط کاربری ساده و جذاب (API)
پشتیبانی کامل و 24ساعته
تنوع زیاد در رمز ارزها
انجام تراکنش ها در کمترین زمان
ارائه تحلیل های حرفه ای و بروز
داشتن نسخه موبایل
داشتن قابلیت معاملات آتی (فیوچرز)
داشتن قابلیت OCOدر ثبت سفارشات
داشتن قابلیت حدضرر STOT LOSS

بهترین صرافی ایران
لیست چند صرافی معتبرایرانی ارز دیجیتال :
صرافی انلاین اوکی اکسچنج
صرافی آنلاین مشهداکسچنج
صرافی آنلاین صرافی دات آی او
کوین کده صرافی آنلاین و معتبرایرانی
پس با توجه به آنچه گفته شد، متوجه می شویم که صرافی های داخلی با استفاده از سیستم پرداخت ریالی، کار سرمایه گذاری در بازار ارزهای دیجیتال را ساده تر کرده اند. این امر برای کاربران ایرانی، ناچارا آن ها را متحمل پرداخت کارمزد بیشتری کرده است.
TXIDبدست اوردن


اما به نظر مشاوره خرید رمز ارز و بسیاری از فعالان بازار، پرداخت این کارمزد ارزش استفاده راحت از بازار ارزهای دیجیتال را دارد. به خصوص این که احتمال بلوکه شدن سرمایه شما هم کم تر شده، اما هیچگاه این موضوع تا زمانی که تحریم ها باشند به صفر نخواهد رسید.

خرید و فروشc98

Report this wiki page